دانلود برنامه یادگیری زبان برای گوشی اندروید

دانلود برنامه یادگیری زبان برای گوشی اندروید

دانلود برنامه یادگیری زبان برای گوشی اندروید بهترین برنامه یادگیری زبان در خانه , با این برنامه بدون نیاز به استاد زبان انگلیسی در خانه خود به یاد گیری زبان خارجه بپردازید.

کی دیگر از بهترین، محبوب ترین و پرطرفدارترین برنامه های آموزش و یادگیری زبان برای اندروید است که توسط استودیوی  Bravolol – Language Learning آن را به صورت رایگان با پرداخت درون برنامه ای در گوگل پلی عرضه نموده است و نسخه رایگانش تا به امروز بیش از ۵ میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده است. هزینه این  نسخه کامل پرداخت شده  را داریم که چیزی در حدود ۲۰ دلار ارزش دارد و با نسخه موجود در گوگل پلی زمین تا آسمون فرق دارد.

دانلود برنامه یادگیری زبان برای گوشی اندروید

دانلود برنامه یادگیری زبان برای گوشی اندروید

دانلود برنامه یادگیری زبان درخانه

با این نرم افزار اندروید  فوق می توانید در محیطی ساده و زیبا صحبت کردن زبان های مختلف دنیا از جمله انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، ایتالیایی، چینی، ژاپنی، کره ای، روسی، ترکی، پرتغالی، عربی و ویتنامی را یاد بگیرید.این نرم افزار حرف ها و کلمه های روزمره را به صورت تصویری در دسته بندی های مختلفی طبقه بندی کرده است و شما می توانید با کلیک برروی کلمه ها به صورت صوتی  را آن ها بشنوید و حتی تلفط ان را به صورت متن مشاهده کنید و زبان های زنده دنیا را به آسانی فرا بگیرید.

ویژگی ها و قابلیت های برنامه Phrasebook Pro – Learn Languages اندروید :

درباره anim-star